Související zápasy

DOROSTENCI JSOU STOPROCENTNÍ

Dorostenci si na úvod sezóny poradili s oběma soupeři a z prvního turnaje berou 6 bodů!

V hale TJ ČKD Blansko je postupně čekali soupeři K1 Florbal Židenice a Hornets Brno.

V zápase s Židenicemi šli dorostenci do vedení již po dvou minutách. Na 2:0 zvyšovali v sedmé minutě. O oba góly se postaral Šimon Grega. Po jedné brance soupeře začal úřadovat Kryštof Drápal a za 11 a půl minuty zkompletoval čistý hattrick. Poté již dorostenci kontrolovali průběh utkání a zvítězili 8:5!

Druhý zápas začal podobně jako ten první. Dorostenci vedli 2:0, tentokrát však po 16 minutách. Dorostenci nešli do žádného trháku, ale klidně kontrolovali průběh utkání a došli si pro vítězství 7:4. Utkání dominoval Šimon Grega s 1 gólem a 2 asistencemi.