Související zápasy

DOROSTENCI ODEHRÁLI VYROVNANÝ VÍKEND

"B" tým dorostenců čekal v sobotu turnaj v Pohořelicích. Obě utkání byla velmi vyrovnaná. Rosice dorostenci přetlačili 5:3, pak poměrem 4:5 podlehly týmu SFK Kozel.

V prvním utkání čekal dorostence tým Florbal Rosice. Vstup do utkání se povedl lépe soupeři, když v 5. minutě otevřel skóre Daniel Košec, stejný hráč o 3 minuty později zvyšoval na 2:0. Naštěstí dorostenci rychle zareagovali a dvěma brankami v rozmezí 9 vteřin na počátku 9. minuty se dostali zpět do utkání. Na začátku druhé třetiny se prosadil Šimon Horák a minutu po něm ho následoval Attila Szabó. Jeho branka byla později vítězná. Ve 28. minutě se dorostencům povedla využít druhá přesilová hra, když Šimon Horák svou druhou brankou upravil na konečných 5:3.

Vstup do druhého utkání byl velmi opatrný, když první třetina nepřinesla žádnou branku. V té druhé se jako první prosadil náš Attila Szabó a dorostenci šli do vedení. Soupeř však dokázal rychle zareagovat a bylo srovnáno. Zápas byl velmi vyrovanný, oba týmy se střídaly ve vstřelování branek. Bohužel ve 27. minutě obdrželi dorostenci dvě branky během 6 vteřin, o pár minut pozdějí pak další. Tento moment byl pro zápas rozhodující. V 36. minutě sice Attila Szabó svou druhou brankou snížil na 5:4, ale na body to stejně nestačilo.

Dorostencům se podařilo z víkendu vytěžit 3 body a nachází se na 3. místě tabulky.