Související zápasy

Aligators
9_1628167720.png
144_20221220_115028.jpg

DOROSTENCI PŘEČKAJÍ VÁNOCE NA 1. MÍSTĚ 2. KOŠE

"A" tým dorostenců odehrál další turnaj, tentokrát v Kyjově. Po dvou kvalitních utkáních, ve kterých si připsali 6 bodů. přečkají vánoční pauzu na 1. místě 2. koše soutěže.

V prvním utkání se dorostenci střetli s Gepardy z Brna. A vstup do utkání se dorostencům velmi povedl. Již ve druhé minutě šli do vedení zásluhou Martina Sigmunda. Ve druhé třetině dorostenci navyšovali své vedení. Na počátku 21. minuty se prosadil Kryštof Drápal, když mu asistoval nejproduktivnější hráč týmu Šimon Grega. O 3. minuty později se prosadil také Petr Kučera.
Soupeř začal vzdorovat ve 33. minutě, když Zdeněk Řehoř nejprve neproměnil trestné střílení a následně se na konci minuty prosadil ze hry a snížil na 1:3. Dorostenci však slibně rozjeté utkání dotáhli v klidu do úspěšného konce a vyhráli 6:2.

Vstup do 2. utkání byl totožný s tím do utkání prvního. Ve 2. minutě šli opět do vedení. Tentokrát byl střelcem Filip Sedláček. V 5. minutě si týmy vyměnili vstřelené branky a skóre bylo 2:1. Klíčovým faktorem byla 2. třetina, které dominoval Šimon Grega. Podařilo se mu vstřelit hattrick a tým přidal další dvě branky.
Tento náskok byl pro soupeře konečný. I když v poslední třetině vstřelili 4 branky, na dotáhnutí se na naše dorostence to nestačilo. Kluci si utkání pohlídali a po výhře 9:5 si připsali další 3 body.

Komentář trenéra dorostenců Tomáše Linharta:
Po dvou týdnech jsme se opět vydali do Kyjova. Jeli jsme v podobné, avšak zdravější sestavě a bylo to znát. Oba zápasy byli odehrány srdíčkem a na klucích bylo vidět velké odhodlání. To nás dovedlo ke dvě výhrám, při kterých si soupeři lámali zuby na naší obraně a skvělém gólmanovi. Po většinu času jsme dominovali na balónku a naše trpělivá kombinace nesla ovoce. Prostě skvěle odehraný turnaj, za který zaslouží všichni pochvalu!
Hořkou pachuť tomu dává pád do druhého koše. Díky pofidernímu fungování košového systému už po několikáté (v juniorce i dorostu) padáme dolů, i když jsme si koš zápasy udrželi..
To nás však nemůže odradit od tvrdé práce a my dáme 150% do toho, abychom se vrátili nahoru!