Související zápasy

Aligators

DOROSTENCI ROZSTŘÍLELI GEPARDY. BULDOKŮM PODLEHLI

Dorostenci A v neděli 26.3. vyrazili do Hodonína na dva poslední zápasy před Final Four. Čekali je dva brněnské týmy, konkrétně Gepardi Brno a Bulldogs Brno Orange. Tým se potýkal s personální tísní a na zápasy vyrazil v neúplné sestavě.

První zápas jsme se obávali, jak to bude vypadat. Gepardi jsou nepříjemní hrou do těla a jejich střelba je výtečná. Prvních pár minut v utkání jsme se oťukávali a závažnější šance nenastali. V 9. minutě však unik Šimon Grega. Při svém útočném výpadu byl faulován a svoje trestné střílení proměnil s přehledem (můžete vidět na našem Instagramu ;)). Tím odšpuntoval gólovou lavinu, která následovala. Do konce třetiny padly další 3 góly, a tak na tabuli svítilo skóre 3:1 pro nás.

Prvních pět minut druhé třetiny se s výsledkem snažili Gepardi něco udělat, ale neúspěšně, a tak jsme otěže zápasu přebrali opět my. Ve 20. minutě skóroval Peťa Kučera a když se k němu za 30 vteřin přidal Vojta Fasora, Gepardi si vzali time-out. Před koncem 2. třetiny však Grega zkompletoval hattrick a pohodlný náskok byl na světě.

Ve třetí periodě to Gepardi otevřeli a jak by řekli kluci, my už jen “honili” Kanadu. Gepardi sice jeden gól přidali, nám se ovšem podařilo skórovat ještě 5x a pohodlně vyhráli 11:2. Zdeněk Korec se musel však pořádně otáčet a i když se to podle výsledku nezdá, práce měl v bráně dost. Šimon Grega zaznamenal neuvěřitelných 8 bodů a Peťa Kučera byl druhým hráčem, kterému se podařilo vsítit hattrick.

Do druhého zápasu jsme však museli počítat ztráty. Na konci prvního zápasu se nám zranil Vojta Fasora a bylo jasné, že proti spoustě mladých Buldoků budeme hrát v 9 lidech.

Buldoci byli od začátku lepší a drželi balónek na svých hokejkách. V úvodu utkání jsme se velmi dobře drželi, avšak ve 13. minutě jsme poprvé kapitulovali. Na začátku druhé třetiny vyrovnával Šimon Grega, bohužel za půl minuty byli Buldoci opět ve vedení. Díky přesilovce a dalšímu rychlému gólu po buly jsme už prohrávali o 3 branky. Na 2:4 z našeho pohledu stihl korigovat Petr Kučera. Tento stav však netrval dlouho a těsně před koncem jsme opět inkasovali. Klukům docházeli síly, nevzdávali se, ale bylo to marné.

Na 3:5 necelou minutu před koncem zápasu upravoval Adam Zouhar svojí přesilovkovou trefou.