Související zápasy

DOROSTENCI SE PŘEDSTAVILI V BLANSKU A ZÍSKALI 6 BODŮ

11.2. se naši dorostenci vydali opět do Blanska na první dva zápasy prvního koše 2.dorostenecké ligy. Naším prvním soupeřem byli brněnští Buldoci B a tím druhým kyjovští Dragoni.

S brněnskými Buldoky jsme se letos už jedno potkali, kde jsme jim po těžké bitvě podlehli 4:3 po nájezdech. Chtěli jsme prohru odčinit, jenže hned ve 20. vteřině jsme inkasovali. Naštěstí pro nás nebyla branka uznána kvůli sekání. Bulls byli však první třetinu aktivnější a na začátku 9. minuty šli do vedení. My jsme měli spoustu šancí, avšak ke gólu nám dopomohla až přesilovka, ve které natáhl Kryštof Drápal ke střele z uctivé vzdálenosti a gólmanovi nedal šanci - 1:1. Od té doby jsme však byli aktivnějším týmem a hnali se dopředu. Ve 35. minutě díky kombinaci zpoza brány se prosadil Honza Jeřábek a my šli poprvé do vedení! Chvíli poté jsme měli možnost navýšit skóre v přesilovce, ale ta se nám nepovedla a dostala Buldoky zpět do aktivní hry. Díky skvělým zákrokům Zdendy Korece, který nás držel především na brankové čáře, jsme při powerplay hostí skórovali my, kdy se trefil Šimon Grega. Hřebíček do rakve zatloukl pro hosty Marek Lokaj, který svým backhandovým pokusem nad nohu gólmana pečetil výhru 4:1.

Odveta se nám podařila, následovala pauza a druhý zápas dne.
Na konci druhé minuty jsme vedli 2:0
a nic nenasvědčovalo tomu, že by mohlo dojít k nějakému dramatu. Bohužel jak to tak bývá, tak drama bylo. Naše kombinace začala hořet, každý si chtěl dát gól, a tak to tahal do vícero protihráčů a Kyjov snižoval. 26 vteřin po začátku druhé třetiny dokonce vyrovnal, o minutu později se však prosadil Šimon Grega vedení jsme měli zpět. Do konce druhé části jsme přidali ještě další dva góly a vypadalo to už více v klidu. Třetí třetinu jsme bohužel prohráli 1:2, náš jediný gól vstřelil Šimon Grega, který tak zkompletoval hattrick, naštěstí celý zápas jsme ovládli výsledkem 6:4.