Související zápasy

Aligators

DOROSTENCI USPĚLI NA DOMÁCÍM TURNAJI

"A" tým dorostenců odehrál v neděli dvě utkání na domácí palubovce v Křenovicích. Do tabulky si připsali 4 body pro prohře na nájezdy v zápase s Dragons a drtivé výhře nad F.A.T.R..

"A" tým dorostenců odehrál v neděli dvě utkání na domácí palubovce v Křenovicích.

V prvním zápase se střetli s týmem FBC Dragons. Jako první v zápase uděřil soupeř, když se v 6. minutě prosadil Zdeněk Provazník. Dorostenci poté zabrali a do konce druhé třetiny bylo skóre z našeho pohledu 3:2. Bohužel během třetí třetiny se soupeř dostal do vedení 4:3 a naši dorostenci museli dotahovat. To se jim naštěstí podařilo, když ve 44. minutě jeden bod vystřelil Vojta Fasora. V nájezdech byl jediným naším úspěšným střelcem Šimon Grega. Když se pak soupeř trefil 2x bylo jasné, že druhý bod bere právě on.

Ve druhém zápase čekal dorostence zápas s týmem F.A.T.R.. Jako první sice udeřil soupeř, ale od té doby byl zápas v režii našich kluků. Kluci se rozjeli a už se nezastavili. Do konce první třetiny bylo skóre 10:2. 4 ze 10 branek vstřelil Jan Jeřábek. Skóre na výsledkové tabuli se zastavilo na číslech 22:3
Nejvýraznějšími hráči byli Jan Jeřábek (5+3) a Šimon Grega (3+4). Gratulujeme borci a jen tak dál!