Související zápasy

Aligators
37_20221221_150201.png
44_20220918_102337.jpg

DOROSTENKY MAJÍ 2 BODY

V sobotu odehrály dorostenky svůj první letošní turnaj, který se odehrál na domácí půdě v Křenovické sportovní hale. Turnaj zakončily se ziskem 2 bodů, když si na nájezdy poradily se soupeřkami ze Znojma.

V sobotu odehrály dorostenky svůj první letošní turnaj, který se odehrál na domácí půdě v Křenovické sportovní hale. Na naše dorostenky čekaly postupně soupeři TJ Znojmo LAUFEN CZ a Bulldogs Brno.

S prvním zmíněným odehrály vyrovnané utkání. Ke konci dorostenky ztrácely, ale podařilo se jim srovnat a poslat tak zápas do nájezdů. V nájezdové loterii už byly holky 100%, s perfektním výkonem golmanky to znamenalo jediné, a to vítězství za 2 body!

Ve druhém zápase čekal dorostenky soupeř z Brna. Buldočky vetšinu zápasu kontrolovaly bálonek. I když si naše dorostenky vypracovaly několik šancí, k brance to bohužel nevedlo a tak podlehly Bulldogs Brno poměrem 0:5.

Fotogalerie z turnaje dorostenek zde.

K 1. turnaji dorostenek nám komentář poskytla trenérka Tereza Lengálová:

Úvodní turnaj dorostenkám přinesl první vydřené body. V seskládané sestavě z celé jižní Moravy holky předvedly týmový výkon, kterým, troufám si říct, mohou konkurovat i papírově silnějším soupeřům. Doufám, že v tomhle budeme pokračovat, a díky tomu připíšeme další body do tabulky.

Související odkazy