Související zápasy

DOROSTENKY ODEHRÁLY TURNAJ VE ZNOJMĚ

Dorostenky čekala těžká utkání v rámci dalšího ligového turnaje. Nejprve se utkaly se Znojmem a potom s vedoucím týmem soutěže Bulldos Brno.

Dorostenky v sobotu 28. 1. odehrály další turnaj, tentokrát ve Znojmě. V prvním zápase se utkaly proti domácímu Znojmu, ve kterém podlehly 5:4. Úvod zápasu byl v rukou aligátorek, bohužel postupně ubývaly síly a zápas byl náročnější. Utkání bylo do posledních minut vyrovnané, ale Znojmo mělo více štěstí a podařilo se jim trefit vítěznou branku minutu před koncem utkání.

Do druhého zápasu proti Bulldogs dorostenky vstoupily s respektem - Bulldogs drží první pozici v tabulce a jsou obávaným soupeřem. Zápas ovšem aligátorky odehrály se ctí a dokázaly být v určitých momentech vyrovnaným soupeřem. Buldočky jsou právem na první pozici, jejich sehranost a bojovnost mluví za vše. Utkání skončilo 7:4, za což se naše holky vůbec nemusí stydět.

Dorostenky stále drží krásnou 2. pozici v tabulce 1. ligy dorostenek, ale bude náročné tuto pozici udržet. Tabulka je našlapaná a velmi vyrovnaná.