Související zápasy

Aligators
37_20221221_150201.png
225_20230406_145719.jpeg

DOROSTENKY POSTUPUJÍ DO PLAY-OFF

Dorostenky v neděli odehrály poslední turnaj v nadstavbové části, který se uskutečnil na domácí půdě hráček Bulldogs. Postupně se utkaly s domácími Buldočkami a týmem Hattrick Brno.

V prvním zápase se utkaly s hráčkami pořadatelského týmu, které nastoupili v silné sestavě a také v hojném počtu. Aligatorky si vyzkoušely pečlivou obranu, která byla v tomto zápase potřebná. Perfektní útočné akce buldoček se holky pokoušely bránit, ale velmi často docházelo ke špatnému přebírání hráček a tak jsme inkasovaly celkem sedmkrát. I přes to měly aligatorky pěkné šance, které se bohužel nepodařilo proměnit. Zápas tak skončil 7:0.

Ve druhém utkání dorostenky čekal druhý brněnský tým, a to Hattrick Brno. Zápas byl velmi důležitý. Abychom mohly postoupit do Play-Off, potřebovaly jsme tento zápas vyhrát. Postup závisel taky na dalších utkáních, které jsme napjatě sledovaly. Při zápasu s Hattrickem jsme musely zapomenout na předchozí utkání, protože to na začátku vypadalo, že jsme zapomněly, jak se útočí. Holkám se nakonec podařilo vstřelit 4 krásné góly. Ke konci přišlo lehké polevení, při kterém Hattrick snížil na 4:3, ale poslední minuty se výsledek podařilo udržet.

Díky této výhře se holky posunuly na druhé místo v tabulce a postupují do PLAY-OFF!! V neskutečně malém počtu hráček se podařilo postoupit dál a tak se holky mohou se těšit na první kolo play-off, které odehrají ve Světlé nad Sázavou již 15. 4. Držte jim palce, zaslouží si to!


trenérka Tereza Lengálová