Související zápasy

DOROSTENKY SI PODMANILY OBĚ UTKÁNÍ

Dorostenky čekaly zápasy proti Zlín Lions a Florbal Židenice. Oba zápasy dorostenky zvládly na výbornou a po vítězstvích 6:3 a 3:2 si připsaly krásných 6 bodů do tabulky.

V prvním utkání se dorostenky utkaly s týmem Zlín Lions. Holky do tohoto utkání vstoupily lépe než jejich soupeřky a již po 3 minutách šly do vedení. V 10. minutě už na tabuli svítilo skóre 3:0. Soupeřkám se podařilo 3x snížit skóre, avšak ani jednou se nedostaly na dostřel našim holkám. Hattrickem v utkání zazářila Valerie Damborská.

Ve druhém utkání je čekaly dorostenky z Florbal Židenice. Opět měly naše dorostenky vstup do zápasu lepší. Ve 4. minutě šli do vedení zásluhou Valerie Damborské. V 15. minutě se prosadila Natálie Zouharová, v 18. minutě se k ní přidala Viktorie Damborská a bylo to 3:0. Židenice se nevzdaly a začaly dotahovat, když se ve 24. minutě prosadila Adéla Žampachová. Stejná hráčka se poté trefila ještě jednou, ale to bylo to poslední, co soupeřky zvládly.