Související zápasy

DOROSTENKY ZAKONČILY ZÁKLADNÍ ČÁST NA 3. MÍSTĚ

V neděli 5. 3. 2023 dorostenky odehrály poslední turnaj v základní části. Postupně se utkaly s týmy Florbal Židenice a Zlín Lions.

V neděli 5. 3. 2023 dorostenky odehrály poslední turnaj v základní části. V prvním zápase se utkaly proti brněnskému týmu K1 Florbal Židenice. Utkání bylo většinu času vyrovnané, bohužel soupeř byl více důraznější při zakončení a trefil vítěznou branku minutu před koncem. Výsledný stav utkání 3:4.

Druhý zápas proti Zlín Lions byl už od začátku pro aligátorky náročný. Soupeř hrál důrazně, celé utkání bylo velmi emotivní. Nejnáročnější byla 2. třetina, kdy se zranila naše hráčka Jolča Humpolíková. I přesto se holky dokázaly v poslední třetině uklidnit a dohrát zápas se ctí. Výsledek utkání 3:7.

Díky skvělé sezóně s dobrými výsledky zakončují základní část na 3. místě a postupují do části nástavbové. Zde odehrají další dva turnaje společně se čtyřmi nejlépe umístěnými týmy. Turnaje se uskuteční 26. 3. a 2. 4. 2023.