37_20221221_150201.png
130_20221130_150923.jpg

DOROSTENKY ZÍSKALY VE ZNOJMĚ 3 BODY

V neděli 13. 11. 2022 dorostenky odehrály zápasy proti Bulldogs Brno a proti TJ Znojmo LAUFEN CZ. Celkem holky získaly 3 body, a to díky vítězství nad domácími ze Znojma.

V prvním utkání se dorostenky utkaly s týmem Buldogs Brno. Celý zápas byl pro holky náročný, jak fyzicky, tak kombinačně. Buldočky konkurovaly dvojnásobným počtem hráček na střídačce a taky počtem kombinací, které zakončovaly gólem. Výsledné skóre bylo 2:11. Aligátorky i přes velký rozdíl ve skóre nepřestávaly hrát, za což jim patří pochvala.

Druhé utkání bylo již vyrovnanější. Vstup do hry byl pro Aligátorky úspěšný, Valerie Damborská skórovala hned na začátku první třetiny. Holky bojovaly statečně až do konce, rozhodující branku vstřelila opět Valerie Damborská a to 14 sekund před koncem. Holky si pravděpodobně nechtěly zopakovat nájezdy proti stejnému týmu.

Aktuálně jsou holky na 2. místě v tabulce.

Komentář zastupující trenérky Marie Kaňové:

"Chtěla bych moc holky pochválit za skvělý výkon v obou zápasech. Speciální pochvala patří gólmance Denisce Konečné, celou dobu chytala suprově a nenechala se ani vystrašit v prvním zápase proti Buldočkám. Díky holky, že jste to se mnou zvládly, já jsem byla nervózní za Vás. Přeji, ať Vám to střílí a tvoříte dobrou partu."