Související zápasy

Aligators
37_20221221_150201.png
69_20221008_213102.jpg

DRUHÝ TURNAJ DOROSTENEK, DRUHÉ VÍTĚZSTVÍ NA NÁJEZDY

Dorostenky v sobotu odehrály druhý turnaj sezóny. Měl stejný průběh jako ten první, jedno vítězství po samostatných nájezdech a jedna porážka. Připisují si tak do tabulky další 2 body.

Dorostenky za druhým turnajem vyrazily do Brna. V prvním utkání je čekaly soupeřky Dragons Kyjov, ve kterém se holkám podařilo zvítězit na nájezdy poměrem 5:4. Hattrickem se na bodech podílela Valča Damborská.

Ve druhém utkání je čekaly hráčky Hattricku Brno. V tomto utkání se dorostenkám bohužel moc nedařilo a podlehly soupeřkám 0:6.

Po dvou turnajích tak mají na kontě 4 body za 2 výhry na nájezdy.

Komentář trenérky Terezy Lengálové:
Dva body za vítězství na nájezdy s FBC Dragons jsou cenné. Na turnaj jsme jely v oslabené sestavě s pouze 8 hráčkami do pole, proto oba zápasy pro nás byly velmi náročné. V prvním zápase se prosazovala hlavně Valča Damborská, která patří mezi naše přední střelkyně a také výborně zachytala Dorka Šebestová. Ve druhém zápase s Hattrickem už chyběly síly a taky byly protihráčky lepší na míčku. Do dalších zápasů máme plno prostoru pro zlepšení, tak doufám, že všechny holky budou poctivě makat.