Starší žáci mají za sebou velmi specifickou sezónu, která přinesla spoustu náročných momentů, ale zároveň ukázala velký charakter týmu i individuální posun řady hráčů. V konečné tabulce obsadil tým 5. místo s bilancí 14 výher a 44 body.

V sobotu 23. března se odehrál další turnaj Jihomoravské ligy elévek.
V rámci turnaje se náš tým postupně utkal se 4 soupeři. Zápasy byly vyrovnané a holky předváděly výborné výkony. Jsme rádi, že se nám daří neustále zlepšovat. Náš tým je velmi mladý, protože většina hráček by mohla nastupovat za mini žákyně, což je velký příslib do dalších let.