37_20221221_150201.png
277_20230918_084253.jpg

ELÉVOVÉ NA TROOPERS CUPU

Tým mladých elévů se představil na neligovém turnaji TROOPERS CUP. Kluci odehráli kvalitní utkání, která jim posloužila jako skvělá příprava na ligovou sezónu. Přečtěte si reportáž z turnaje včetně komentáře trenéra.

Na sobotním neligovém turnaji s názvem Troopers CUP, který se odehrával v Tuřanské sportovní hale jsme vyrazili s kategorií Elévů. Turnaj se hrál systémem každý s každým s postupem play-off, kdy na sebe narazili nejlépe umístěné týmy základní skupiny. Začátek turnaje jsme odehráli proti silnému soupeři s Pitbulls Ivančice, kteří nám svou hrou potvrdili, že se nebude jednat o jednoduchý turnaj, naštěstí jsme první utkání zvládli.

Poté jsme narazili na týmy z Gepardů a z Rosic, které jsme taktéž ovládli. Jako čtvrtý zápas jsme nastoupili proti týmům z Hattrick Brno, kde nás smůla a celková nekoncentrace stála vítězství a my jsme se museli připravit na poslední zápas ve skupině proti Troopers, který rozhodoval o naší finálové příslušnosti. Od začátku jsme proti Troopers nasadili vysoké tempo, a to nám přineslo postup do finále, kde nás čekala repríza proti Hattrick Brno. Do utkání jsme vlétli a určili v první polovině dvojbrankové vedení. Bohužel i přes varování, že dva góly jsou ve florbale málo jsme do druhé části nastoupili vlažně a v prvních minutách nechali soupeře srovnat. Táto rychlá facka byla pro náš tým budíček a my jsme opět nastavili tempo z první poloviny a podařilo se nám opět odskočit a utkání odehrát do vítězného konce.

Sestava:
František Burian, Marek Veselý, Filip Němeček, Michal Urbánek, Jaroslav Malůšek, Michal Peřina, Adam Kroupa, Ivan Kuchinka
Trenéři:
Milan Peřina, Josef Kopeček


Komentář trenéra Milana Peřiny:
Zejména finále bylo velmi vypjaté, ale díky soudržnosti našeho týmu a velkému odhodlání se nám podařilo vyhrát a získat pohár vítěze skupiny. chtěl bych poděkovat hráčům za jejich skvělý výkon, obrovské nasazení a hlavně mockrát díky za týmovou práci.


Fotogalerie z turnaje