Související zápasy

Aligators
37_20221221_150201.png
66_20221006_100619.jpg

ELÉVOVÉ ZAHÁJILI SEZÓNU V BŘECLAVI

V sobotu odehráli elévové první turnaj letošní sezóny v Břeclavi, kde je čekali 4 soupeři.

Sobotní turnaj nabídl několik kvalitativně různých utkání. V prvním zápase proti Mikulovu jsme měli jasnou převahu. Soupeře trápil nízký počet hráčů, z nichž část byli začátečníci. Náš tým vstřelil několik branek, avšak výkon nebyl úplně podle očekávání.

Zápasy proti brněnským Hornets byly úplně o něčem jiném. Soupeř měl ve svém kádru několik nadstandartních hráčů, kteří dělali naší obraně velké problémyi. Našim hráčům dělalo na začátku zápasu velké starosti se přizpůsobit rychlému tempu. Nakonec jsme odehráli kvalitní zápasy, kterém chybělo ještě více vstřelených našich branek. Hráči zjistili, že bez naprostného nasazení a důrazné hry, se branky nedávají.

Poslední zápas proti domácí Břeclavi byl zvláštní. Tempo nebylo vysoké, přesto se nám nedařilo gólově prosazovat. Soupeř využil každou šanci a náš tým se trápil. Nedařily se kombinace ani situace 1 na 1. Oba týmy byly nakonec rádi, že poslední zápas turnaje zvládli bez zranění.

Je potřeba poděkovat všem rodičům za podporu a hráče za nasazení. Nakonec bychom chtěli moc pochválit hráče, kteří odehráli svůj první zápas v životě. Jen tak dále.