37_20221221_150201.png
244_20230707_082554.jpg

FOTBAL - MINIPŘÍPRAVKA

Fotbalová minipřípravka zakončila sezónu turnajem proti rodičům. V článku naleznete komentář trenérů nejen k poslednímu tréninku.

V pondělí 19. 6. jsme s dětmi absolvovali poslední trénink v rámci sezony 2022/2023. Nebyl to ale obyčejný trénink. Jelikož po něm následovala ukončená sezóny, pozvali jsme všechny rodiče, kteří si proti svým dětem zahráli fotbálek. Jsme velmi rádi, že se zápasu zúčastnili všichni rodiče i včetně maminek. Po fotbale jsme si společně sedli a probrali uplynulou sezonu. S rodiči jsme si pro děti připravili občerstvení, děti dostaly diplomy a medaile za úspěšné absolvování sezóny a celkově tohle pozdní odpoledne hodnotíme velmi povedeně a myslím, že jsme si jej užili jak my trenéři, tak i rodiče a hlavně děti.

Celkově bychom sezonu hodnotili velmi povedeně. Zúčastnili jsme se několika turnajů Žijeme hrou, kde byly vidět každým turnajem obrovské pokroky, které děti udělaly a věříme, že mnozí z nich, kteří již příští rok spadají do kategorie přípravek, budou dělat i v této vyšší věkové kategorii rodičům i trenérům radost. Pod rukama se nám vytvořil skvělý tým dětí a také rodičů, což je naprosto skvělé a my si toho opravdu velmi vážíme, jelikož víme, že to není samozřejmostí. Těšíme se na další sezonu, ve které budeme hrát s dětmi z přípravky pravidelnou okresní soutěž. Již teď se těšíme na podzimní část sezony.

Trenéři minipřípravky Aligators Klobouky u Brna - Ondřej Petráš a Denisa Rozkydalová