Související zápasy

Aligators
37_20221221_150201.png
309_20231011_110301.jpg

JUNIOŘI DOMA ZA TŘI BODY

Druhý juniorský turnaj se nesl v duchu domácího prostředí. 30.9. totiž křenovická hala opět ožila juniorským florbalem a my mohli válčit o body tam, kde to známe nejlépe. Reportáž naleznete níže.

Prvním soupeřem nám byl tým FbC Panthers Pohořelice. První minuty byly od našich kluků dosti nervózní a i když první třetinu vyhráli 2:1, tak 2 vyloučení za špatné střídání a nevýrazný výkon budil obavy. Ve druhé a třetí části se však naše hra velmi vylepšila, soupeře jsme téměř do ničeho nepustili a jen jsme přidávali branky. Ve třetí třetině jsme dokonce skórovali jak v oslabení, přesilovce i v rovnovážném stavu hráčů na hrací ploše., prostě ideální třetí třetina.

Ve druhém zápase nás čekal soupeř ze Znojma, se kterým jsme čekali velmi těžký souboj. První třetinu, která byla velmi vyrovnaná rozsekl gól do šatny, který jsme inkasovali 41 vteřin před koncem. Před druhou třetinou jsme si něco řekli, avšak účinek to mělo přesně opačný. Znojmo na začátku 5. minuty už vedlo 3:0. Kluci se poté uklidnili a do konce druhé části už další gól nepadl. Ve třetí třetině jsme zaveleli k obratu. Ve 4. minutě snižoval Jakub Umlášek a 48 vteřin před koncem vykřesal naději v přesilovce Adam Zouhar. Bohužel hra v 6 nic nepřinesla a my tak museli přijmout porážku.

Komentář trenéra Tomáše Linharta:

První zápas jsme byli až na prvních pár minut lepším týmem. Bohužel naše proměňování šancí je občas tragické a gólman Pohořelic nám to také vůbec neusnadňoval. Druhá a třetí třetina už byla pod naší nadvládou a v klidu jsme si dokráčeli pro 3 body. Druhý zápas byl úplně jiný. Věkově o trochu mladší Znojmo mělo velmi dobře zažité zónové bránění a skulinek v obraně mělo minimum. Jejich využité šance na konci, respektive na začátku třetin nám naši hru a klid na hokejkách neusnadňovali, avšak kluci hlavama nespadli a snažili se zápas dotáhnout aspoň do remízového konce, což se nakonec nepodařilo, přesto jim však patří velký dík za odmakaná dvě utkání.