Související zápasy

Aligators

JUNIOŘI DOMINOVALI NA VUT V BRNĚ

Juniory čekal první letošní turnaj v Brně na hale CESA VUT. A vstup do nového roku se jim náramně povedl. Poradili si, jak s Gullivers, tak se Slováckem

První utkání bylo od prvního momentu v rukách našich juniorů. Do vedení šli již po 24 vteřinách zásluhou Adam Doupovce. Tentýž hráč se prosadil během 1. třetiny ještě jednou za asistence Mikuláše Svobody. O 35 vteřin později si kluci role vyměnili, když na 3:0 zvyšoval Mikuláš Svoboda. Gullivers vstřelili během utkání 2 branky, nikdy se však nedostali na "dostřel" k našim juniorům. Do konce utkání úřadoval Mikuláš Svoboda, který zaznamenal celkem 3 branky a 1 asistenci.

Ve druhém utkání čekal juniory souboj se sousedem v tabulce, týmem FBC Slovácko. Na rozdíl od prvního utkání se začátek povedl lépe soupeři. Ve 3. minutě to bylo již 0:2. Mikuláše Svobodu zastihl turnaj ve velké formě, neboť Mikuláš dvěma brankami ve 2 minutách srovnal na 2:2. Soupeři se podařilo jít v utkání několikrát do vedení. Junioři však zvládli každý pokus o únik soupeře zastavit a skóre srovnat. Silná třetí třetina pak vyústila ve 3 bodové vítězství. Mikuláš Svoboda vylepšil výkon z prvního zápas a připsal si 4 branky a 1 asistenci.