Související zápasy

Aligators
37_20221221_150201.png
185_20230207_151910.jpg

JUNIOŘI ODEHRÁLI TURNAJ, A OPĚT V BLANSKU

Junioři odehráli 4. 2. další ligový turnaj, opět v Blansku. Čekala je dvě utkání s dosud nepoznanými soupeři, a to konkrétně Troopers a Panthers Otrokovice.

4.2. jsme vyrazili znovu na výlet do Blanska, kde nás čekaly druhé dva zápasy druhého koše. Tentokrát jsme vyzvali soupeře, se kterými jsme se letos ještě nepotkali a to konkrétně Troopers a Panthers Otrokovice.

První zápas jsme věděli, do čeho jdeme. Troopers zdobí dobrá hra na míčku v jejich útočném pásmu a dobrý pohyb, který týmům dělá problémy.
Díky brance Luboše Dostála jsme šli do vedení, avšak Troopers stihli do přestávky srovnat. Ve druhé třetině se oba týmy prosadily dvakrát, za hosty úřadoval Filip Ráček, za nás se po dvou hezkých kombinací prosadil Šimon Grega. To bylo však bohužel od nás vše. Hromada zbytečných oslabení nás stála mnoho sil, a když k tomu připočítáme šlápnutí do pedálů od Troopers, je z toho třetina 0:5 a celková prohra 3:8.

V druhém zápase jsme nevěděli pořádně, co očekávat. My jsme však byli odhodláni předvézt lepší výkon než v prvním zápase a šli jsme do zápasu na 120% od první vteřiny. Díky brance Vojty Fasory těsně před koncem první třetiny jsme šli stejně jako v prvním zápase do kabin za nerozhodného stavu. Ve druhé třetině jsme šli do vedení díky gólu Šimona Gregy. Bohužel tenhle zápas nás opět provázela spousta vyloučení a ve třetí třetině Otrokovice dominovali, čemuž pomohli hráči, kteří si už vyzkoušeli i Superligu, a tak jsme nakonec podlehli 3:6.

Komentář trenéra Tomáše Linharta:

Dvě těžká, avšak z mého pohledu dobře odehraná utkání, kde jsme mohli brát body, avšak díky oslabením a únavě nebrali. Na výmluvy však není prostor, musíme zlepšit třetí třetiny a jít si pro body do dalších zápasů. Po domluvě s trenéry a hráči jsme se rozhodli po zápasech vždy nominovat někoho, kdo podal velmi dobrý výkon v zápasech. Hráči sami nominovali kluky, u kterých si mysleli, že se jim nejvíce dařilo. Celý tým makal jako jeden člověk a já bych je chtěl především pochválit za jejich týmovost. Šimon Grega i přes své některé úlety dal vele důležité branky a ve své útočné lajně plnil roli dirigenta, proto bych jej označil jako MVP turnaje.