Související zápasy

Aligators

JUNIOŘI OVLÁDLI SVŮJ LIGOVÝ VÍKEND

Juniory čekal ligový turnaj v Tuřanech. Velmi kvalitní výkon juniorů vedl k výhrám 7:3 a 8:2. Junioři si tak spravili chuť po nepovedeném posledním turnaji a připsali si důležité body.

První sobotní utkání sehráli junioři s Letovicemi. První třetina utkání byla opatrná, když nepřinesla žádnou branku. V počátku té druhé, už to vypadalo jinak. Juniory poslal v 18. minutě do vedení Adam Doupovec. V 19. minutě na 2:0 zvyšoval Luboš Dostál a o 3 minuty později se prosadil také Lumír Kramoliš a bylo to 3:0. Do konce druhé třetiny se po druhé v zápase prosadil Adam Doupovec. Tentýž hráč ve 32. minutě dokončil hattrick. Juniorům se zápas velmi povedl, když se dostali až do vedení 7:1. Letovický Jan Gabarík sice vstřelil ke konci utkání dvě branky, ale pouze upravoval konečné skóre na 7:3.

Druhým sobotním vyzyvatelem bylo Slovácko. Jak byla první třetina utkání s Letovicemi opatrná, tak ta z utkání se Slováckem měla přesně opačný průběh. Junioři do ní vlétli ve velkém stylu a již po 44 vteřinách otevřel skóre Luboš Dostál. Do 9. minuty přidal dvě branky Lumír Kramoliš a jednu Adam Doupovec a bylo to 4:0.
Ve druhé třetině to vypadalo, že se soupeř vzpamatoval, když nejprve ve 23. minutě skóroval Piška za asistence Christova a následně o 60 vteřin později stejné duo vstřelilo druhou branku. Junioři se dvěma brankami nenechali zaskočit a opět převzali taktovku utkání. Ve 25. minutě přišla odpověď z hole Vojtěcha Fasory a v 31. minutě Lumír Kramoliš vstřelil hattrick. Junioři pokračovali v dominantním výkonu i nadále, což jim nakonec přineslo vítězství 8:2.