Související zápasy

JUNIOŘI PORAZILI GULLIVERS "B". NA BLANSKO NESTAČILI.

Juniory vyjeli na další turnaj s vidinou 6 bodů do Blanska. Bohužel na domácí hráče nestačili a tak porážce "B" týmu Gullivers zapsali "pouhé" 3 body. Již za 14 dnů je čeká další turnaj v Blansku.

V prvním utkání byl vyzyvatelem domácí celek FBK Atlas Blansko. Utkání to bylo velmi vypjaté. Během celého utkání bylo rozdáno 6 dvouminutových trestů, z toho 3 v první třetině. Ani jedna z přesilových her nebyla v první třetině využita, i proto bylo skóre 0:0. V 25. minutě se poprvé měnilo skóre po individuální akci domácího Vojtěcha Polácha.

Na počátku třetí třetiny šli domácí do dvoubrakového vedení a opět u toho byl Polách. Tentokrát asistoval Navrátilovi. Ve 36. minutě to bylo dokonce 0:3, ale junioři zvladli během minuty odpovědět. Bohužel více šancí již nevyužili. Blansku podlehli poměrem 1:3.

Do druhého utkání šli junioři se vzpřímenou hlavou a bylo to poznat. Od začátku si šli pro vítězství. V 5. minutě otevřel skóre Petr Kučera. Ve 29. minutě navyšoval náskok Jiří Horák. Ve třetí části junioři zdvojnásobili svoje vedení po brankách Lumíra Kramoliše a Vojty Fasory. Soupeř se zmohl na úpravu skóre na konečných 4:1 až v předposlední minutě.