Související zápasy

Aligators
101_20221101_115447.jpg

JUNIOŘI PORAZILI LETOVICE A PŘIPSALI SI 3 BODY

Junioři odehráli další ligový turnaj. Tentokrát v Letovicích. Po porážce s Gullivers si poradili s Letovicemi 6:2 a připsali si 3 body do tabulky.

V prvním utkání se naši junioři utkali s týmem Sokol Brno I Gullivers. Junioři opět do zápasu vstoupili lépe. Když se ve 2. minutě prosadil Lumír Kramoliš a v 8. Marek Lokaj, tak už to bylo 2:0. Bohužel soupeř se v 10. minutě probral a během 25 vteřin dokázal Tomáš Tenk dvěma brankami srovnat skóre na 2:2. Když se k němu do 30. minuty přidali spoluhráči Pípal a Šimíček, naši junioři prohrávali již 2:4. David Španěl dal juniorům naději, když se dokázal ve 40. minutě prosadit. Bohužel na více se dorostenci nezmohli a s Gullivers prohráli nakonec 5:3.

Ve druhém utkání je čekali soupeři z Letovic. Stejně jako v prvním utkání, junioři měli kvalitní vstup do utkání. Během první třetiny se dostali až do vedení 3:0. Do 22. minuty už to bylo 6:0 a tento počet gólů juniorům stačil k zisku 3 bodů. Soupeř sice zvládl vstřelit dvě branky, ale to byla pouhá kosmetická úprava skóre. 3 body k vítězství přispěl Lumír Kramoliš. Dvě branky pak vstřelil Šimon Grega.

Komentář trenéra juniorů Tomáše Linharta:
První zápas jsme hráli proti Gulliverům a my věděli, jak budou hrát.
Dobrý start a vedení 2:0 nám bohužel nevydrželo a díky spoustě špatných
rozhodnutí a neproměněných šancí jsme prohráli. Před
druhým zápasem jsme si sedli a domluvili se, co bychom chtěli hrát a
přesně to jsme dodržovali. Proti Letovicím jsme si vypracovali náskok,
který už pak jen soupeři kosmeticky upravovali. Až na pár drobných
chybek jsme s hrou byli spokojení a musím za to kluky pochválit.
Do příštích zápasů se budeme více koncentrovat, soustředit se na naši hru, a rozhodně to přinese ovoce.