Související zápasy

JUNIOŘI SE PŘEDSTAVILI V BRNĚ

Junioři za svým ligovým turnajem vycestovali do Brna. V utkání s Hattrickem Brno si připsali 3 body za výhru 5:1, s Letovicemi si připsali druhou výhru, tentokrát za výhru 6:5 po samostatných nájezdech.

V první utkání se junioři střetli s Hattrickem Brno B. Junioři vstoupili do utkání s klidem a postupně si připravovali akce, které je poslali do vedení. V 5. minutě otevřel skóre Adam Doupovec. V 17. minutě ho podpořil Antoš, který po asistenci golmana Korece zvyšoval na 2:0.
Minutu před koncem 2. třetiny se podařilo soupeři využít přesilovou hru a vrátit se do zápasu. Ovšem třetí třetina byla opět v režii našich juniorů. Brankami ve 32., 34. a 38. minutě odskočili soupeři natolik, že se k ničemu dalšímu nezmohli. Utkání dirigoval Adam Doupovec se 4 kanadskými body (2+2).

Ve druhém utkání je čekal soupeř z Letovic. Vstup do byl stejný jako v utkání číslo 1. Juniorům se podařilo vstřelit dvě slepené branky z holí Lumíra Kramoliše a Davida Španěla. Po první třetině si junioři nesli náskok 2 branek. Bohužel druhá třetina byla naprosto v režii soupeře. Ovládl ji poměrem 4:1. Juniorům se podařilo zkoncentrovat a ve třetí třetině manko smazat. V následné nájezdové loterii byli junioři těmi šťastnějšími a podařilo se jim pro sebe získat druhý, bonusový bod.