Související zápasy

JUNIOŘI SI PORADILI S HORNETS, VSETÍNU PODLEHLI

Juniory čekaly o víkendu dvě utkání v rámci turnaje v Letovicích. V prvním zápase podlehli Vsetínu. Ve druhém si vyšlápli na Hornets, kterým nedali prakticky žádnou šanci.

Juniory čekaly o víkendu dvě utkání v rámci turnaje v Letovicích.

První utkání nezačali junioři vůbec dobře. Po 4 minutách prohrávali již 2:0. V 11. a 13. minutě se prosadil Šimon Horák a bylo srovnáno. K němu se pak přidali David Španěl a Ondřej Čech a v 17. minutě už junioři vedli. Soupeř v 18. zvýšil otáčky a během následujících 14 minut vsítil 7 branek. Na brankách se podílelo 7 různých střelců. Tuto ztrátu již junioři nedokázali dotáhnout a Vsetínu podlehli 5:10.

Druhé utkání již bylo pro juniory o poznání lepší. Celé utkání si drželi vedení a došli si pro krásné vítězství 7:1 nad brněnskými Hornets.