Související zápasy

Aligators
37_20221221_150201.png
366_20231130_101753.jpg

JUNIOŘI VYRAZILI DO ZLÍNA

Junioři, nezvykle v neděli, vyjeli na dva zápasy do Zlína. Ve sněhu a zimě je čekali dva těžcí soupeři z jihu Moravy a to konkrétně Očov a Znojmo. Jak si svěřenci Tomáše Linharta poradili s náročným víkendem si přečtěte níže.

První zápas proti Očovu šli naši junioři z kraje první třetiny do vedení zásluhou Lumíra Kramoliše. Kluci poté ustáli oslabení a následně opět udeřili. Svůj důraz na brankovišti ukázal opět Kramoliš a do druhé třetiny jsme šli za stavu 2:0.
Ve druhé třetině opět padly 2 góly. Jako první se prosadil David Španěl a náš náskok už byl třígólový, avšak na konci druhé třetiny hosté snížili pumelicí na bližší tyč.
Zkraje třetí třetiny zkompletoval Kramoliš hattrick a my mohli zápas pohodlně dohrát. Soupeř se nám ještě jedním gólem přiblížil, ale ve hře 4 na 4 se pár minut před koncem prosadil opět Španěl a my si dokráčeli pro 3 body.

Druhý zápas byl dosti odlišný. Znojmo na nás dobře nastoupilo a hned od začátku si vypracovávalo šance, ze kterých pramenilo 5 branek. Před pauzou se prosadil Kramoliš a korigoval tak na 1:5.
V druhé třetině se hra velmi vyrovnala, na každé straně padl jeden gól a Matyáš Dufek, pro něhož to byl první juniorský turnaj, chytil těsně před koncem třetiny nájezd!
Na začátku třetí třetiny jsme zásluhou Gregy využili přesilovku a mohli zápas zdramatizovat, avšak z tempa jsme na 6 minut vypadli a bylo po zápase. Výsledek 3:12 vůbec oku nelichotí.

Komentář trenéra Tomáše Linharta:

První zápas proti Očovu se nám celkem vydařil. Hra dozadu byla vcelku klidná, dařilo se nám hodně blokovat a pokud něco prošlo, držel nás skvělý gólman. Výhra podle mě zasloužená. Druhý zápas byl prostě zápas blbec. Co se týče hry, tak tu jsme předváděli lepší než první zápas, ale sráželi nás chyby a vyloučení. Kromě prvních 10ti minut a 6ti minutovce ve třetí třetině jsme byli vyrovnaným soupeřem, bohužel kvalita Znojma v proměňování šancí a trestání našich chyb rozhodlo zápas.