Související zápasy

Aligators
37_20221221_150201.png
439_20240313_122121.jpg

JUNIORKY DVAKRÁT S SHOOTERS

Juniorky na dalším turnaji čekaly dva týmy soupeřek. Bulldogs Brno a Shooters Beta. Se druhým zmíněným týmem je čekala ještě dohrávka z minulého turnaje, a tak odehrály celkem 3 utkání. Reportáž z turnaje od trenérky Terezy Lengálové naleznete níže.

Juniorky v sobotu odehrály 5. kolo 2. ligy žen, ve kterém se utkaly s hráčkami Shooters Beta a Bulldogs Brno. Kvůli jedné dohrávce je tým Shooters Beta čekal hned dvakrát, dohromady tedy musely odehrát tři zápasy. I přes malý počet, aligátorky bojovaly statečně, a podařilo se jim získat 3 body hned v prvním zápase. V tomto utkání proti Shooters Beta byly přesvědčivě lepšími a vyhrály výsledkem 7:3. 

Ve druhém zápase je čekaly početné a hlavně zkušené buldočky, se kterými je střet vždy obtížný. Za tenhle zápas se holky vůbec nemusí stydět, odehrály kvalitní zápas, dařilo se jim bránit útočné akce buldoček a díky tomu podlehly pouze 5:2. Třetí zápas už byl velice náročný, holky neměly sílu na útočení a kvůli tomu bohužel prohrály 3:2. 

Z turnaje si ale odnáší systémové prvky, které se jim podařilo aplikovat a na kterých bychom chtěly v budoucnu pracovat.

 - trenérka Tereza Lengálová