Související zápasy

Aligators
37_20221221_150201.png
350_20231118_145256.jpg

JUNIORKY SKORO ŠESTIBODOVÉ

Minulou sobotu se naše juniorky představily na dalším turnaji 2. ligy žen. Tentokrát se proti nim postavily hráčky Zlína a Znojma. Jak se holkám dařilo a jak turnaj hodnotí trenérka Tereza Lengálová se dozvíte níže.

Jen kousek chyběl juniorkám k zisku 6 bodů z posledního brněnského turnaje na hale SportPoint. V sobotu se utkaly s druhým a také jediným soupeřem, který spadá do stejné věkové kategorie jako naše holky - s týmem ze Zlína. Zlínské lvice na každý turnaj jezdí v hojném počtu a když se proti nim postaví našich sedm hráček, každý by očekával jasnou výhru Zlína. Opak je ale pravdou, aligátorky i přes malý počet dokáží neskutečné věci. Ve své bojovnosti, šikovnosti i zápalu, dokáží porazit i dvojnásobně početné týmy. Díky tomu také vyhrály skórem 4:1 (výsledek mohl být mnohem vyšší, bohužel se nám nedařilo proměňovat tutové šance a také na tom má podíl velice šikovná golmanka hostí). 

Ve druhém zápase se aligátorky utkaly s týmem ze Znojma, které podpořily některé extraligové hráčky. Byl to zápas velice náročný, jelikož se odehrával v pozdější hodinách a mezi našimi zápasy byla velká mezera. Bohužel jsme neudržely vedení z 1. třetiny a zápas skončil 7:6 na nájezdy ve prospěch Znojma. Chyběl nám opravdu jen kousíček k zisku 6 bodů, ale holky se nemají za co stydět, odvedly perfektní výkon a mohou se pyšnit krásným 4. místem v tabulce.

- trenérka Tereza Lengálová