AligatorsBulldogs
2:5(1:1,0:0,1:4)
ne 26. 11. 2023 11:45 @ SH Blučina, 2. liga žen - skupina 6, 5. kolo

JUNIORKY V BLUČINĚ

Juniorky se představily na dalším turnaji, tentokrát v Blučině. Jedno utkání se holkám přesunulo, ale to druhé proti Bulldogs odehrály a zaznamenaly pěkný výsledek. Reportáž z utkání od trenérky Terezy Lengálové naleznete níže.

V sobotu se juniorky utkaly v Blučině pouze s Bulldogs Brno. Zápas byl dvě třetiny vyrovnaný, holky dokázaly v šesti hráčkách udržet stav 1:1. Bohužel po propadu v prvních minutách 3. třetiny jsme tento stav nedokázaly udržet a konečný výsledek zápasu byl 2:5. Holky odehrály pěkný zápas, vytvořily si plno šancí, dokázaly ubránit nespočet situací (Deniska perfektně odchytala), za což se nemusí vůbec stydět. Druhý zápas s Shooters Beta byl odložený a na termínu se budeme domlouvat. Teď nás čeká prosincová pauza, ve které si holky odpočinou, některé hráčky odehrají zápasy za B-tým žen a některé dostanou příležitost vstoupit do zápasů A-týmu.