Související zápasy

JUNIORŮM SE VÍKEND NEPOVEDL

Junioři odehráli další ligový turnaj, tentokrát v Tuřanech. Nestačili ani na Gepardy, ani na Hornets a domů se tak vrátili s prázdnou.

V prvním utkání proti Gepardům byl úvod klidnější, když první branka padla až ve 14. minutě. Bohužel byla z hole soupeře. Ve 25. a 27. minutě se opět prosadili soupeři a bylo to 0:3. Naději juniorům dal Mikuláš Svoboda, když se prosadil nejprve v 33. minutě a poté i v 36. minutě. Bohužel nic dalšího se ze strany našich juniorů v zápase nestalo a soupeřům nakonec podlehli 2:6.

Vstup do druhého utkání se juniorům nepovedl. Po 27 vteřinách to bylo 0:1. Ve 4. minutě již 0:2. Naštěstí se juniorům podařilo snížit o 19 sekund později zásluhou Luboše Dostála. Tato branka bylo pro juniory velkým impulzem neboť v 6. minutě skóroval Mikuláš Svoboda, v 7. David Španěl, ve 12. Kryštof Drápal a ve 14. Ondřej Čech. Do konce první třetiny to bylo již 5:2. Junioři drželi vedení až do 38. minuty, kdy se stav vyrovnal. Bohužel soupeř měl lepší koncovku a dvěma brankami v posledních 5 minutách rozhodl o svém vítězství.

Junioři nakonec podlehli Hornets Brno 8:10.