Související zápasy

Aligators
59_20221002_163035.jpg

MLADŠÍ ŽÁCI 3+1 ODEHRÁLI 1. TURNAJ

V sobotu 24.9. se naše družstvo mladších žáků vypravilo na turnaj do Uherského Brodu. Turnaj se hraje 3+1 a současně se kryl s druhým turnajem mladších žáků 5+1. Na turnaji dostali prostor především hráči, kteří zatím nemají tolik zkušeností s florbalem, nebo kluci z elévů.

V prvním zápase jsme narazili na velmi silný tým z Lanžhota. Nejen že nás soupeř převýšil svou výškou a počtem, ale bohužel nás první poločas převýšil i svojí hrou. Druhý poločas už byli kluci jako vyměnění a podařilo se nám srovnat krok se soupeřem, konečné skóre se nám ale vyrovnat nepodařilo.

Další zápas nás čekal proti týmu domácích holek, který měl velmi silnou fanouškovskou základnu. Zápas byl charakteristický tvrdými souboji a rychlými protiútoky. Z našeho pohledu se jednalo o zápas, kde nikdo z hráčů nic nevypustil a všichni na hřišti nechali vše. Bohužel jsme doplatili na nešťastnou koncovku a především na dobře postavenou bránu soupeře. Zápas nakonec skončil prohrou o jediný gól.

Poslední zápas jsme odehráli proti soupeři z Kroměříže. Na první pohled se zdálo že soupeři už by mohli být unavení, protože přijeli na turnaj pouze s čtyřmi hráči a jedním brankářem. Bohužel se moje domnění nepotvrdilo a soupeři ještě k tomu vynikali skvělou technikou. I přes snahu a bojovnost všech hráčů se nám nepodařilo udržet počáteční vedení a soupeř už si zápas pohlídal.

Chtěl bych poděkovat všem hráčům za předvedené výkony, především klukům z mladší kategorie. Rovněž bych chtěl poděkovat rodičům za jejich podporu.

                                                                             trenér Martin Krumpolc