37_20221221_150201.png
302_20231004_181709.jpg

MLADŠÍ ŽÁCI GREEN A JEJICH VSTUP DO SEZÓNY

Mladší žáci se na úvod sezóny utkali s Hodonínem, Dubňany a Očovem. Jak se klukům dařilo a jak turnaj hodnotí realizační tým se dozvíte níže.

Na turnaj jsme odcestovali v nově složené sestavě, zejména z mladších kluků, kteří sbírali první minuty na velkém hřišti. V zápase s Hodonínem jsme tahali za kratší konec a nedařilo se nám trestat soupeře, který nám nabídnul jednoduché balóny k zakončení.

Odveta s Dubňany byla hodně bojovná, a i jednobrankový rozdíl ve prospěch soupeře ve finálním skóre svědčí o vyrovnanosti utkání.

S Očovem jsme odehráli asi to nejflorbalovější utkání v turnaji. Soupeř byl evidentně zkušenější a zkušenosti dokázal přetavit ve vítězství.

Komentář trenéra Davida Sirného:
Klukům chci poděkovat, odehrát dva turnaje během dvou týdnů je velmi náročné, a i přesto jsme to zvládli. Ve hře je spoustu věcí které musíme zlepšit, ale zároveň je vidět u mnoha jednotlivců vidět zlepšení, což nás musí motivovat do další práce…

Komentář trenéra Josefa Kopečka:
Nervozita ve hře, a hlavně na balónku ve velkém hřišti byla znát. Jsem rád, že se z toho kluci oklepali a začali makat. Největším problémem bylo rozestavení v poli a neproduktivita, nicméně tyhle atributy v rámci přechodu z trojkového na pětkový florbal patří. Obrovská pochvala mířísměrem k přechodům z obranného do útočného pásma a celkově stoupajícím výkonům v turnaji. Ačkoli jsme proti Očovu prohráli, tak si troufám říct, že se jednalo o nejpovedenější hru za celý turnaj a tímto klukům děkuji.