Související zápasy

Aligators
37_20221221_150201.png
421_20240226_091728.jpg

MLADŠÍ ŽÁCI GREEN NA DOMÁCÍM TURNAJI V BLUČINĚ

Na námi pořádaný turnaj do Blučiny jsme přijeli v netradičním složení, protože v týmu převládala marodka, a tak se na soupisce objevila nová jména hráčů, kteří si odbyli debut a poprvé okusili formát hry 5 na 5.

V první zápase proti Hodonínu jsme od začátku tahali za kratší konec provazu a po velkou většinu zápasu nás soupeř přehrával. Zapli jsme až v polovině druhé třetiny, což nestačilo a odnesli jsme si porážku 0:4.

Do druhého zápasu proti Hattricku Brno jsme naskočili 100% koncentrovaní a namotivováni si vzít 3 body. Utkání nebylo lehké a za stavu 2:1 pro soupeře, se nám průběh utkání podařilo obrátit na konečných 2:3.

Do třetího zápasu proti Bulldogs Brno, které jsme potkali tuhle sezónu poprvé, jsme chtěli odevzdat vše a to se nám povedlo. Zápas se nám podařilo vyhrát 6:2, a tak jsme krásně zakončili sobotní turnaj.

Komentář trenéra Jakuba Umláška:

"Moc bych chtěl všem zúčastnéným klukům poděkovat za neskutečný výkon, který na turnaji podali. Zvláště bych chtěl pozdvihnout debutanty z řad Elévů Jana Šouláka a Štěpána Olšáka, kteří odehráli turnaj na výbornou a perfektně se hře 5 na 5 přizpůsobili. Každopádně velmi se mi líbilo, že se všichni kluci jak na hřišti, tak na lavičce podporovali a podrželi v těžkých momentech. Také se mi velmi líbilo, že si kluci vzali z prvního zápasu ponaučení a výkon šel tak postupně nahoru. Co se nám také dále dařilo byly poměrně často vyhrané osobní souboje, a naopak se nám nedařilo obsazovat hráče v předbrankovém prostoru. Na výkonu budeme dále pracovat a do dalšího turnaje přijedeme zase silnější."