37_20221221_150201.png
471_20240513_174849.jpg

MLADŠÍ ŽÁCI GREEN V BLUČINĚ

O víkendu naše mladší žáky Aligators Green čekal poslední turnaj sezóny, přičemž jim v cestě stála trojce týmů Troopers, Znojmo a Bulldogs Brno. Při výhře by tak mohl náš tým udělat vítěznou tečku za touhle sezónou.

Do prvního zápasu proti Troopers náš tým vešel plně koncentrovaně a i když po prvních minutách skóroval jako první soupeř, tak to naše kluky nerozhodilo a za chvilku bylo srovnáno. Netrvalo dlouho a náš tým definitivně rozhodl výhrou 4:1.

Ve druhém zápase nás čekala odveta proti týmu ze Znojma, kterému jsme měli hodně co vracet. Po většinu zápasu byl náš tým hodně na balónku a snažil se co nejvíce chodit do gólových šancí, které se dařilo proměňovat. Zápas skončil výhrou 2:10.

Třetí utkání bylo poslední, které dělilo náš tým od vítězného konce, ale v cestě nám stál tým Bulldogs Brno, který nám rovněž měl co vracet. Do zápasu náš tým vešel velmi aktivně a až dokonce soupeře k ničemu nepustil. Výhrou 12:1 náš tým tak dokončil vítězné tažení v Blučině a udělal devíti bodovou tečku za posledním turnajem sezóny.

Komentář trenéra:

V první řadě chci klukům pogratulovat k výbornému výkonu na turnaji a také poděkovat za odmakanou sezóny, která jak jim, tak i mně přinesla hodně zkušeností a nám do trenérského týmu pohled na to, jakým směrem se chceme do budoucna posouvat. Jsem taky rád, že jsme do greenů zapojili i hráče z elévů, kteří si vyzkoušeli nový formát hry, a tak pro ně do další sezóny bude tahle zkušenost výhodou v dalším zlepšení.