37_20221221_150201.png
468_20240507_140318.jpg

MLADŠÍ ŽÁCI GREEN V MIKULOVĚ

Na předposlední turnaj sezóny jsme dorazili se čtyřmi mladšími žáky a pěti elévy, kteří do Mikulova přijeli sbírat cenné zkušenosti.

V prvním zápase proti Husovicím víc jak florbal převládaly emoce, čehož Husovice dokázaly využít a měli tak psychickou výhodu nad našimi hráči. I přes vyrovnaný souboj utkáni skončilo prohrou 1:3.

Druhé utkání proti Břeclavi začalo studenou sprchou, když naši hráči již po prvních 3 minutách inkasovali čtyři branky a dlouho se z toho vzpamatovávali. Ani druhá třetina nenabídla zlepšení, a tak zápas skončil prohrou 7:2.

Přes dvě utrpěné prohry jsme měli co ukázat a chtěli jsme předvést lepší florbal než v předešlých dvou zápasech. První polovina proti Lanžhotu vypadala velmi vyrovnaně a ve větší části jsme soupeře přehrávali. Zlom přišel na začátku druhé třetiny, kdy náš tým inkasoval několik branek a utkání tak skončilo třetí prohrou 11:3.

Komentář trenéra mladších žáků Green, Jakuba Umláška
„Turnaj bych nehodnotil ani pozitivně a ani negativně, protože všechny věci, které se na turnaji staly, ať to byly události na hřišti, na lavičce nebo mimo hřiště mají nejspíš svůj důvod a určitě se na ně během posledních tréninků zaměříme. Na turnaji převládal počet elévů což z trenérského hlediska beru jako velké plus, protože díky tomu, že odehrály turnaj proti fyzicky zdatnějším klukům, je tohle určitě do budoucna posílí a budou ve florbale zralejší.“