93_20221024_174425.jpg

MLADŠÍ ŽÁCI SE PŘEDSTAVILI V HODONÍNĚ A KYJOVĚ

Turnaj v Hodoníně ani Kyjově se nehodnotí snadno. Dtále se potýkáme s rozsáhlou marodkou, museli jsme nastoupit pouze v osmi hráčích, potažmo se třemi.

První zápas v Hodoníně proti F.A.T.R. Dubňany jsme vzdor střelecké převaze soupeře, dokázali urvat na svoji stranu a zvítězit 4:3.

Druhý zápas s Očovem následoval, bezprostředně po prvním utkání, takže jsme měli jen minimální čas na to, se připravit a poučit se z chyb z prvního zápasu. Zápas začal z obou stran opatrně a na branky se čekalo až do druhé poloviny. Dlouho jsme dokázali se soupeřem držet krok, ale necelé dvě minuty před koncem nám propadl balón do otevřené obrany a soupeři se povedlo skórovat, na tento gól jsme však ani díky dobře sehrané power play odpovědět nedokázali.

Poslední utkání proti Florbalu Hodonín, jsme nezačali dobře a hned ze začátku jsme obdrželi dvě branky, které nás v hlavách zbytečně srazili a těžko se nám zápas otáčel. Několikrát jsme se dostali na dostřel, ale bohužel jsme doplatili na nízký počet hráčů. Koncem zápasu, jsme kvůli dvěma nešťastným zákrokům soupeře přišli o další dva hráče. Zápas tak skončil 6:3 pro Hodonín, ale za náš předvedený výkon se rozhodně nemusíme stydět.

Hráčům nemám absolutně co vytknout, v tomto počtu se těžko vítězí a my to přes to jednou dokázali. Všichni k zápasům přistoupili na sto procent a nevypustili jediný souboj. Někteří z nás nastoupili ještě s mírnými bolestmi nebo dozvuky nemocí, a této obětavosti si od kluků velice vážím. Teď nás čeká pauza na zhruba tři týdny, takže doufáme, že se mezitím zranění a nemocní vrátí a budeme moci navázat na povedený začátek sezony…

Do Kyjova dorazili pouze 3 hráči do pole a brankář. Domácí tým nám zapůjčil svoji nejlepší hráčku a tým z Uherského Brodu další 2, aby si všichni pořádně zahráli. Moc děkujeme všem za pomoc s odehráním a hráči si zaslouží velkou pochvalu.