Související zápasy

Aligators
58_20221002_162440.jpg

MLADŠÍ ŽÁCI ZAHÁJILI SEZÓNU TURNAJEM V DAMBOŘICÍCH

Pro většinu týmu to byly první minuty na hřišti formátu 5+1, takže jsme v šatně věnovali delší dobu přípravě na první zápas. V sestavě se také ukázaly dva noví hráči z Hovoran, kteří s námi absolvovali větší část letní přípravy a tréninků.

První zápas proti Troopers byl z obou stran opatrný a o vstřelení gólu na jednu či druhou stranu rozhodovaly detaily. Během první poloviny jsme se dokázali prosadit jednou, a ve druhé části jsme vedení o jednu branku navýšili. Soupeři jsme díky zodpovědné hře dozadu a výborných zákrocích gólmana nedovolili skórovat, a připsali jsme tak první výhru.

Druhý zápas proti Gullivers pro nás začal dobře, když jsme dokázali skórovat třikrát i z těch mála šancí, které jsme si vypracovali. V druhé polovině se soupeř dotáhl na dostřel jediné branky, ale po timeoutu jsme se uklidnili, začali zase hrát zodpovědně a utkání jsme v klidu dohráli.

V zápase proti Židenicím jsme bohužel zaspali začátek a po třech rychlých gólech jsme už dotahovali těžko. Časem se hra na obě strany srovnala a i my jsme se začali dostávat do šancí a zejména brejků. Po vyrovnávacím gólu jsme, ale rychle inkasovali a vypadli jsme z tempa zápasu. Při power play, jsme bohužel propadli v útoku a soupeř pojistil výhru, v poměru 7:4.


Komentář Davida Sirného:

"Osobně bych chtěl hráčům poděkovat za nasazení i přístup k zápasům. Většinu času zápasů jsme odehráli na balónu a kontrolovali jsme hru. Na druhou stranu, se ukázalo kde máme mezery a na čem můžeme v trénincích pracovat."