FBŠ Hattrick BrnoAligators
8:2(2:1, 2:0, 4:1)
ne 14. 8. 2022 16:00 @ SH Maloměřice, Pohár Českého florbalu

MUŽŮM CHYBĚLO K VÍTĚZSTVÍ MÁLO

Muži hráli s Hattrickem velmi vyrovnané utkání. V prodloužení nevyužili přesilovku 5 na 3 a nakonec podlehli soupeři v nájezdové loterii. Za soupeře rozhodl Nikolas Zouhar.

Muži se v neděli večer střetli s dosud neporaženým lídrem 1. ligy Hattrickem Brno.
Po třech a půl minutách šli muži do vedení, když se dokázal prosadit Tomáš Jedlička za asistence Dominika Krále. Během zápasu měli oba týmy velkou možnost vyzkoušet speciální formace, protože došlo celkem k 10 vyloučením na 2 minuty. Během zápasu se oba týmy střídali ve střílení branek až do konečného stavu 3:3.

Po vyrovnané základní hrací době muselo zápas rozhodnout prodloužení nebo případně nájezdy. V prodloužení měli naši muži obrovskou příležitost zápas rozhodnout, když jim byla nabídnuta přesilová hra 5 na 3. Bohužel mužům se nepodařilo tuto možnost využít, a zápas tak musela rozhodnout až nájezdová loterie.

Za náš tým se k nájezdům postupně postavili Tomáš Jedlička, Pavel Zbořil, Lukáš Gregr, Roman Svoboda a na závěr opět Tomáš Jedlička. Ani jeden ze zmíněných hráčů nedokázal překonat fantastického Ondřeje Kolajtu a soupeři tak stačilo, aby kvalitního Patrika Rychlého překonal jeden střelec a to Nikolas Zouhar.

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Aligators Klobouky 4:3pn
branky: 10. Nikolas Zouhar, 30. Marek Fuchs, 45. David Sládeček, N Nikolas Zouhar - 4. Tomáš Jedlička, 12. Matyáš Zouhar, 41. Lukáš Gregr; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 6:6; využití: 0:0; diváků: 130; zásahy brankářů: Ondřej Kolajta 11 - Patrik Rychlý 25; po třetinách: 1:2, 1:0, 1:1, 0:0