Související zápasy

Aligators
37_20221221_150201.png
78_20221013_103643.jpg

NA TURNAJÍCH SE PŘEDSTAVILI MLADŠÍ ŽÁCI

O víkendu se odehráli turnaje mladších žáků. Jeden turnaj se odehrál v Rousínově a druhý v Břeclav.

Tým žáků 3+1

Na druhém turnaji jsme byli nuceni hrát s hodně redukovanou sestavou, která však dokázala soupeřům úspěšně vzdorovat a urvat dvě cenná vítězství. Zápas proti Valticím jsme i za přispění “propůjčeného” gólmana z Lanžhota, dokázali vyhrát. Zbytečně jsme si ale komplikovali hru vlastní neproduktivitou. Do druhého zápasu jsme nevstoupili dobře a již od začátku, jsme zbytečně prohrávali. Třetí zápas proti Břeclavi jsme si už pohlídali a dokázali ho urvat na naši stranu. Připsali jsme si připsali první vítězství v sezoně, což je velká motivace do dalších tréninků a turnajů.


Tým žáků 5+1

V Rousínově jsme byli nuceni, nastoupit s výrazně změněnou sestavou oproti turnaji v Dambořicích, jelikož nás stihla marodka a zranění. Byť jsme nenastoupili v plné sestavě, dokázali jsme v plné sestavě, dokázali jsme Florbal Hodonín přejet 14:2.
Druhý zápas proti Gepardům pro nás nezačal dobře. Jelikož to byl pro nás druhý zápas v řadě, prakticky bez pauzy, vzdorovali jsme soupeři úspěšně jen první polovinu. Ve druhé jsme doplatili na nízký počet a zbytečné oslabení.
Třetí utkání proti Hornets bylo extrémně vyrovnané a hra se přelévala ze strany na stranu. Většinu času měl ze hry více soupeř, ale my jsme zodpovědnou obranou a dostupováním soubojů znemožňovali úspěšně zakončovat. Ještě třicet vteřin před koncem jsme vedli 5:4, ale soupeř v power play, po našem neúspěšném vyhození, dokázal v šesti hráčích skórovat a zremizovat tak zápas.

Hráčům patří velká pochvala, jelikož i v omezeném počtu nevypustili jediný souboj a navzájem si byli oporou. Zbytečně nás však trápila koncovka a místy hra v našem obranném pásmu. Velké díky patří také fanouškům, kteří nás podporovali ve všech fázích zápasů.