Starší žáci mají za sebou velmi specifickou sezónu, která přinesla spoustu náročných momentů, ale zároveň ukázala velký charakter týmu i individuální posun řady hráčů. V konečné tabulce obsadil tým 5. místo s bilancí 14 výher a 44 body.

V sobotu 1.10. odehrály mladší žákyně svůj první turnaj v Brně na ZŠ Horní.
I přes malý počet hráček zápasy odmakaly a nastřílely góly. Všechny hračky si zaslouží velkou pochvalu :-) A speciální díky patří gólmance ze Znojma, která nám odchytala poslední zápas.Těšíme se na příští turnaj a věříme, že už v plné sestavě.

