37_20221221_150201.png
230_20230424_131903.jpg

POSLEDNÍ TURNAJ MINIPŘÍPRAVKY

V sobotu 15. dubna se konal v Moutnicích poslední turnaj florbalové minipřípravky v sezóně 2022/2023. Na tento sportovní zážitek se sešly týmy z minipřípravek Moutnice, Klobouk u Brna, Šitbořic-Brumovic a Čejkovic, aby se společně utkaly na florbalovém hřišti a zažily nejen soutěžní atmosféru, ale i spoustu radosti a zábavy.

Celý turnaj odstartoval společnou rozcvičkou, kterou vedli společně trenéři jednotlivých týmů. Pohybová hra a zábavné rozcvičení byly skvělým způsobem, jak rozehřát hráče a připravit je na náročné zápasy. Děti si užívaly hru a měly možnost si vyzkoušet různé pohybové dovednosti, které jsou pro florbalového hráče důležité.

Samotné zápasy byly napínavé, ale hlavně plné energie a radosti. Hráči se snažili uplatnit své nové dovednosti, které se učí na trénincích. Každý tým bojoval až do posledního hvizdu rozhodčího, ale důležité bylo, že se nehrálo na výsledek, ale především na radost ze hry a společného sportování. Atmosféra na turnaji byla přátelská a příjemná. Hráči se povzbuzovali navzájem a vytvářeli si nová přátelství mezi týmy. Rodiče, trenéři a diváci tleskali hráčům za každý výkon a povzbuzovali je k dalším výkonům. Nechyběly ani povzbuzovací pokřiky, které dodávaly hráčům na sebevědomí a energii.

Na konci turnaje byla pro všechny účastníky připravena sladká odměna. Každý hráč dostal sladkou medaili na památku ze svého účinkování na turnaji. Radost a úsměvy na tvářích hráčů byly odměnou pro organizátory i trenéry za jejich úsilí, a především práci na tréninkových jednotkách v průběhu celé sezóny.

Rád bych poděkoval všem rodičům a dětem za účasti na jednotlivých florbalových turnajích během sezóny, případně i za informaci, jestli s nimi například skrze marodku nemůžeme počítat. Dále bych velmi rád poděkoval trenérům za úsilí, které věnují každé tréninkové jednotce a celkovému přístupu ke každému hráči. V neposlední řadě míří mé poděkování lokalitám, které nás v kategoriích florbalové minipřípravky velmi podporují.

Související odkazy