37_20221221_150201.png
280_20230920_090323.jpg

PŘÍPRAVKA HRÁLA V KOBYLÍ

V neděli 17. 9. 2023 se týmy mladší a starší přípravky vydaly na další kolo okresního přeboru, tentokrát do Kobylí, kde své domácí zápasy hrají děti z Bořetic a Kobylí. Zápasy to nebyly lehké, neboť tým trápilo větší množství omluvenek.

Mladší přípravka nastoupila do utkání velmi energicky a děti bojovaly až do poslední minuty. Bohužel bylo znát, že soupeř měl většinu dětí o rok starších, což v tak útlém věku je poměrně zásadní rozdíl. Proto v soubojích o míč silově dominovaly domácí děti a Aligátoři se stěží dostali do ohrožení protivníkovy branky, a proto zápas skončil vysokou prohrou. Není však potřeba věšet hlavu, protože
i tohle jsou zkušenosti, které naše svěřence dělají silnější a silnější. Nehledě na to, že příští rok zase budeme v takové pozici my, kdy nám z mladší přípravky do starší nepůjde tolik dětí a většina jich zůstane pohromadě.

Starší přípravka řešila před zápasem peripetie s omluvenkami, a proto si musela vypůjčit některé kluky z přípravky mladší a nutno podotknout, že se s tím kluci popasovali s bravurou. Do zápasu Aligátoři vstoupili s velkým nasazením, a přestože jich bylo na střídání o mnoho méně než soupeře, na skóre to nebylo vůbec znát. Přestože většinu zápasu prohrávali o 3 branky, byli většinu zápasu minimálně vyrovnanými soupeři. Ke konci utkání se povedlo skóre téměř dorovnat, ale při snaze o vyrovnání na konci zápasu se soupeři z Kobylí a Bořetic povedlo odskočit na finální rozdíl 2 branek.

S trenéry hodnotíme zápasy i přesto pozitivně a věříme, že zkušenosti, které o víkendu děti získaly, zúročí již další víkend, kdy nás čekají zápasy netradičně v pátek odpoledne s Vlasaticemi a v sobotu ráno s Dolními Dunajovicemi. - trenérský tým přípravek Aligators