37_20221221_150201.png
281_20230920_090300.jpg

PŘÍPRAVKA NA TROOPERS CUPU

V sobotu 9.9. proběhl v Tuřanské hale neligový turnaj přípravek, kterého jsme se zúčastnili s jedním družstvem. Turnaj se hrál systémem každý s každým s postupem do play-off, kdy na sebe narazili nejlépe umístěné týmy základní skupiny.

První zápas jsme odehráli proti Gepardům Brno, které jsme přesáhli naší bojovností a v konečném součtu i góly. Poté následovaly zápasy proti Pitbulls Ivančice, Hattricku Brno a místním Troopers, které se nesly v duchu prvního zápasu a nám se podařilo všechny s vyšším náskokem zvítězit. V posledním zápase ve skupině jsme narazili na tým Hornets Brno, který díky výborným individuálním výkonům byl nad naše síly.

I přes prohru v posledním zápase ve skupině jsme se dostali do finále, kde nás čekal náš doposud jediný přemožitel. I přes velké nasazení všech hráčů i fanoušků se nám odveta nepovedla a my proto skončili na stále krásném druhém místě.

Sestava: Amálie Husáková, Amálie Malůšková, Monika Adamovová, Jakub Siegl, Adam Hrdý, Lukáš Peřina, Vítězslav Peřina
Trenéři:
Martin Krumpolc, Milan Peřina, Josef Kopeček


Komentář trenéra Martina Krumpolce:
Chtěl bych poděkovat všem rodičům za podporu a samozřejmě hráčům, kteří odvedli fantastickou práci a doufám, že sezóna bude v podobné režii.