37_20221221_150201.png
445_20240324_215717.jpg

PŘÍPRAVKY BLACK, WHITE A GREEN SE PŘEDSTAVILY NA OČOVSKÉ V HODONÍNĚ

Všechny týmy přípravky se představily v sobotní odpolední čas na Očovské Hodonín.

Komentář trenéra Aligators Black Filipa Šafaříka
Děti přijely ukázat do Hodonína na Očovskou školu co v nich je a co se naučili. Byla velká účast děti a celkem 5 týmu. Atmosféra v celé hale byla úžasná, a děti si to náramně užili. Děti hráli celkem 4 zápasy. Doufám že i prostě bude tam úžasná účast a těším se co se děti do příště naučí.

Komentář trenéra Aligators Green Ondřeje Palupy
Řekl bych asi jen tolik, že se mi opravdu líbil dnešní zápal. Bylo super koukat se na Aligátory, jak do toho dávají vše a jdou si pro výhru, ikdyž se to občas nevydaří. Celé odpoledne se kluci mic snažili, běhali, obsazovali hráče, vraceli se a prostě nádherná hra, ale ke konci už docházeli síly a bylo to poznat na hře. Celkově se mi ovšem odpoledne líbilo a všechny problémy jsme vyřešili. Díky za odpoledne a vidíme se příště.

Komentář trenérky Aligators Green Soni Přibylové
Na včerejším turnaji přípravky v Hodoníně se vytvořily tři Aligátorské týmy a i přes menší počet hráčů se hry velice povedly. U týmu Aligators Green bylo od začátku vidět zapálení do hry a snaha o vyhru. V některých zápasech tým párkrát zazmatkoval a nechal si protihráče s míčkem utéct k bráně, ale to dětem pomohlo si uvědomit, že si musí hráče pořádně hlídat. Postupem zápasů jsme mohli vidět plno krásných gólů, nahrávek a vedení míčku. Děti samozřejmě i úžasně spolupracovaly a podpora nás provázela všechny zápasy. Děkuji všem dětem a rodičům za dnešní povedený turnaj.

Komentář trenérky Aligators White Lenky Seďové
Na tento turnaj jsme bohužel dorazili v poměrně malém počtu hráčů, to ale vůbec nevadilo, a i tak odehráli hráči krásné zápasy. Náš tým se skládal převážně z hráčů z Moutnic. Ze začátku jsme měli problém začít běhat a hra probíhala spíše v okolí naší to branky, to se však ještě před prvním poločasem zlepšilo a hráči předvedli skvělé kousky. I když se ne každá šance proměnila v gól, tak jsme to nevzdávali, a to je důležité! Nasazení do hry bylo úžasné i přes velké vytížení, protože byl pouze jeden či dva hráči na střídání. Celý turnaj bych zhodnotila velmi pozitivně, všichni hráči jsou moc šikovní a nebojí se to soupeři ukázat. Děkuji všem zúčastněným hráčům, fanoušků a rodičům za krásný turnaj.