37_20221221_150201.png
469_20240507_140430.jpg

PŘÍPRAVKY V DOLNÍCH BOJANOVICÍCH

Sobotního turnaje 4.5. jsme se dva naše týmy (white, green) zúčastnily turnaje v Dolních Bojanovicích. Postupně se týmy utkaly s protivníky z Florbalu Hodonín a Slavkova.

Komentář trenérky přípravek Green Soni Přibylové

Na dnešním turnaji v Dolních Bojanovicích se bohužel nezúčastnil největší počet dětí, proto se postavily jen dva týmy Aligators White a Aligators Green. Hráči z týmu Aligators Green dnes neměli moc veliké štěstí a ve hrách se jim tolik nedařilo. Padlo spousty střel na bránu protihráčů, ale na naši bránu taky. Kluci díky tomu mohli vidět, co mají do příště zlepšit a na co si dávat pozor. Dále jsme viděli, že i přes zranění se kluci jen tak nevzdávali a protihráče nechtěli nechat jen tak vyhrát. Myslím, že turnaj byl povedený a děkuji všem za účast.

Komentář trenérky přípravek White Lenky Seďové

Turnaje jsme se zúčastnili v poměrně malém počtu, a to pěti hráčů, takže jsme spolupracovali s druhým týmem (green) a hráči si tak mohli zkusit zahrát i s jinými hráči, než se kterými hrají běžně. V prvním zápase nám chvilku trvalo se rozkoukat, čehož soupeři využili. O poločase jsme si upřesnili co dělat a jak hrát, abychom byli schopni odehrát všechny zápasy a neunavili se hned po prvním zápase. To pomohlo ke snížení rozdílů, a nakonec to byl povedený zápas. V ostatních zápasech hráči předvedli skvělé výkony. Hráči si společně domlouvali krásné akce, které většinou zakončili gólem. Probíhaly krásné a přesné přihrávky. V posledním zápase se už podepsala jistá únava, ale nakonec se hráčům v posledních minutách povedlo předvést několik povedených akcí zakončených gólem. Z mého pohledu to byl velmi povedený turnaj, ze kterého jsme odjížděli doufám že všichni se skvělým pocitem z krásných výkonů hráčů. Děkuji všem hráčům za nasazení a energii, kterou do turnaje vložili. Také děkuji rodičům za podporu a spolupráci.