37_20221221_150201.png
369_20231130_142214.jpg

PŘÍPRAVKY V KŘENOVICÍCH

26. 11. se dvě ze tří našich přípravek představily na domácí půdě v Křenovicích. Proč se ukázaly jen celky White a Green? I to se dozvíte v reportáži níže.

Na turnaj odjely pouze dva týmy přípravek z třech možných kvůli velké marodce, které nás napříč lokacemi postihla. Po domluvě s trenéry byl odhlášen tým Black. To nezabránilo zbylým dvou týmům podat velmi dobré výkony proti ostatním družstvům z Troopers, Očov Hodonín a Valtic.

Komentář trenéra Aligators White, Martina Krumpolce:
Z důvodu vysokého počtu omluvenek se z našich standardních 3 týmů staly pouze 2. Náš tým složený převážně z hráčů z Moutnic tuto kalamitu nemocí ustál ve zdraví, takže jsme mohli vyrazit na turnaj. První dva zápasy nás provázela střelecká smůla a zároveň i nedostatek důrazu. Další 2 zápasy už byly z našeho pohledu mnohem lepší a podařilo se nám vstřelit vysoký počet gólů a dojem ze hry byl mnohem lepší. Chtěl bych poděkovat všem hráčům za předvedené výkony a rodičům za podporu.

Komentář trenéra Aligators Green, Ondřeje Palupy:
Z důvodu vysoké nemocnosti hráčů, se ze tří týmů udělali dva, což docela ovlivnilo průběh dne a to hlavně z hlediska organizace. I přes to si s tím greeni poradili na výbornou a s třemi výhrami a jednou prohrou se vraceli s nadšením a radostí domů. I když se hráčům na začátku moc nechtělo a neběhali, jak bych si představoval všechny problémy jsme pomalu vyřešili a po pár proslovech trenérů se vše zlepšilo. Hlavní problém byl asi ten, že se nikomu nechtělo běhat, což se projevovalo po celý den, ale čím víc se blížil konec, tím lepší to bylo. Poté tam byl menší problém s poměrem počtu střel na bránu a počtem vstřelených branek, který si myslím jsem nijak moc dobře nedokázal změnit, ale určitě vše na tréninku vylepšíme a zdokonalíme a příště přijedeme silnější a doufám, že i v hojnějším počtu. Celkově se mi průběh dne líbil a jsem celkem spojený. Poděkoval bych všem hráčům, kteří se zúčastnili a samozřejmě i rodičům, a to jak za pomoc s chystáním haly tak i za podporu a povzbuzování našich mladých hráčů.