37_20221221_150201.png
368_20231130_135841.jpg

PRVNÍ TURNAJ ALIGATORS MINIPŘÍPRAVEK

V sobotu 25.11 se odehrálo první kolo série klubových turnajů Aligátorských minipřípravek v Šitbořicích. I když nás trápí v nejmladších družstvech velká marodka, tak jsme stále byli schopni složit 4 družstva. Ohlasy trenérů po akci naleznete níže.

V sobotu 25.11 se odehrálo první kolo série klubových turnajů Aligátorských minipřípravek v Šitbořicích. I když nás trápí v nejmladších družstvech velká marodka, tak jsme stále byli schopni složit 4 družstva, které naplno zúročili své naučené pohybové a technické dovednosti ze svých tréninkových jednotek primárních lokalit, kde trénují. Aby se nestalo, že kvůli silné marodce odcestují na turnaj všichni hráči, kteří mohli, tak došlo také ke spojení některých lokalit.

Aligátorské minipřípravkářské turnaje se liší od ostatních společnou rozcvičkou všech dětí napříč lokacemi. V Šitbořicích si ji vzala na starost hlavní vedoucí lokace v Čejkovicích Anna Balus s dopomocí trenérky z Nikolčic Soni Přibylové. Po zahřátí a protažení následovali již samostatné utkání, kde každý hráč v poli vydal ze sebe to nejlepší. O výsledky v konečném důsledku nejde, proto bylo pro každého trenéra odměnou výkon svých svěřenců, které pak následně odměnil sladkostmi. Velká pochvala míří těm hráčům, pro které to byl první florbalový turnaj v životě a ničeho se nezalekli, dále i těm dětem, kteří turnaje absolvovali i minulý rok a stále se zlepšují. Poděkování míří rodičům, kteří své ratolesti na turnaj dovezli a díky nim můžeme tyto akce pořádat.

Komentář hlavního trenéra z týmu Čejkovic, Anny Balus:
Florbalového turnaje v Šitbořicích v sobotu 25.11. se zúčastnili i nejmladší florbalisté z Čejkovic. Jejich nadšení a zápal pro hru přinesl hned několik krásných gólů a podařilo se jim soupeře gólově předběhnout. Hráči si zaslouží velikou pochvalu a doufám, že je bude nadále těšit radost ze hry a pohybu, ať už budou prohrávat nebo vyhrávat. Jako trenérka jsem na každého svého svěřence moc pyšná, ukázali radost a zápal pro sport.

Komentář hlavního trenéra z týmu Moutnice – Nikolčice, Martina Krumpolce:
Za mě velmi povedený turnaj. I přes velkou marodku se nám podařilo složit 4 kvalitní týmy ze spojených lokací. Oproti loňsku byl vidět velký pokrok, takže si všichni hráči zaslouží obrovskou pochvalu. K vidění byly pěkné akce a nespočet gólů, především mě ale potěšil zápal do hry od všech zúčastněných. Chtěl bych poděkovat všem rodičům za vytvoření příjemné atmosféry.

Komentář trenéra Klobouky u Brna, Ondřeje Palupy:
První turnaj minipřípravky v této sezóně dopadl výborně. Tento turnaj opravdu hodně pomůže našim nejmladším nasbírat spoustu zkušeností a naučí je spoustu věcí, které budou potřebovat do budoucna v jejich florbalové kariéře. Za mě je tato akce opravdu super, a to hlavně jak jsem říkal proto, že zde děti získají zkušenosti, ale myslím si, že to děti baví a motivuje pokračovat v úsilí a zlepšovat se. Doufám, že se z tohoto stane tradice a bude se takovýchto turnajů pro naše nejmladší konat více a více.

Komentář hlavního trenéra z týmu Blučina – Šitbořice, Zbyňka Fasory:
Naši první soutěžní zkušenost jsme si náramně užili. Vstřelené první góly i vítězství. O to větší radost byla pozorovat, jak naši nejmenší hráči krásně spolupracuji v týmu. Pořadatelům děkuji za pěkný mini turnaj a doufám že se brzy opět potkáme na další sportovní události.