37_20221221_150201.png
365_20231130_100547.jpg

REPORTÁŽ Z ELÉVEK

Naše nejmladší Aligátorky se o uplynulém víkendu vydaly na další turnaj, tentokrát do Brna. Jak se holkám dařilo proti soupeřkám a jak turnaj hodnotí trenérka Kristýna Kršková se dozvíte v reportáži níže.

V neděli 26. 11. se družstvo elévek vydalo na další turnaj, tentokrát na domácí půdu Hattricku, čili na sportovní halu na Lesné v Brně.

Jako první se na hřišti utkaly s týmem Židenic. Zápas byl prakticky vyrovnaný, i přes to, že našich hráček bylo méně než soupeřek.

Po menší pauze se potkaly se Znojmem, se kterým odehrály náročný zápas. Bylo znát, že je tento tým lépe sehraný, nicméně holky to nevzdaly, a i tento zápas zvládly.

Zápas s Hattrickem byl rozhodně nejnáročnější. Holky si vyzkoušely především obranu, která vůbec nebyla špatná, zápas poctivě odbránily, a podařilo se jim vstřelit i nějaké góly.

Na závěr elévky hrály s Bulldočkami, které měly po většinu zápasu převahu. I tak jej holky nevzdaly a po pěkných akcích vstřelily i několik gólů.

Komentář trenérky Kristýny Krškové:
Za tento turnaj musím holky moc pochválit. I když nás bylo méně než minule, tak předvedly pěknou hru, a především ukázaly odhodlanost a bojovnost, která nám minule docela chyběla. Věřím, že když budou hrát takto i nadále, můžeme se těšit na velké úspěchy.