Související zápasy

Aligators
37_20221221_150201.png
197_20230221_072710.jpg

ŠESTIBODOVÉ DOROSTENKY

V neděli 19.2.2023 dorostenky odehrály zápasy proti FBŠ Hummel Hattrick Brno a FBC Dragons. Holky v obou zápasech bodovaly a díky tomu se vrátily zpátky na 2. místo v tabulce.

Dorostenky si zahrály ve dvou lajnách, a to v lajně ze Šitbořic a v lajně z Dolních Bojanovic plus dvě hráčky ze Sokolnic. 

V prvním zápase proti Hattricku holky nastoupily trochu unaveně. Probudil je až první gól, který střelila Nikol Zoubková. Hra se postupně dávala do pohybu a holkám se povedlo střelit krásných 5 gólů. Velkou oporou týmu byla gólmanka Denisa Konečná. Výsledek utkání 5:1.

Do druhého zápasu proti FBC Dragons dorostenky vstoupily trochu nejistě, což se jim také vymstilo a první gól střelil soupeř hned na začátku. Naštěstí se hra hned otočila a Aligátorky skórovaly. Pochvala patří, jak obraně, tak útoku, který dokázal proměňovat gólové šance a zároveň se vracet pomáhat obraně. Utkání skončilo 4:2.

- trenérka Marie Káňová

Komentář trenérky:
Za nedělní turnaj patří dorostenkám velká pochvala. Získat 6 bodů bylo důležité k posunutí se zpět na 2. místo v tabulce, holky oba zápasy poctivě odmakaly a nedaly soupeři šanci. I přesto, že holky netrénují všechny společně a některé z nich se potkávají pouze na turnajích, je vidět, že tvoří dobrou partu.