Související zápasy

Aligators
9_1628167720.png
92_20221024_174053.jpg

STARŠÍ ŽÁCI POSTUPUJÍ DO DRUHÉHO KOŠE PO SKVĚLÝCH VÝSLEDCÍCH NA DRUHÉM TURNAJI

Oba turnaje 3. koše se odehráli v Mikulově, kde nás čekali 1.10 soupeři z Gepardů a ze Znojma a druhý turnaj 16.10 Mikulov a Hodonín.

Na první turnaj jsme odcestovali s velkým očekáváním, které se nenaplnilo a oba zápasy jsme tahali za kratší konec, kde jsme vázli především v koncovce, kde jsme spíše na góly hráli na tyčky, které jenom cinkali. Celková nedůslednost v před brankovém prostoru nás stála zbytečné inkasované góly. Celková nekoncentrace a zbytečné chyby napříč obranou až útokem vyústili ve dvě prohry.

Druhý turnaj jsme jeli ve velmi oslabené sestavě 7+1 na zápas proti Mikulovu, u kterého bude jasné, že pokud budeme chtít postoupit do druhého koše, tak budeme muset vyhrát proti němu, ale i proti Hodonínu. Celý zápas se nesl ve vysokém tempu, kde soupeř neúprosně rozebíral naše rozehrávky a hrál velmi aktivně, což zatápělo našim hráčům, kteří ale i tak v malém počtu dokázali tuto aktivitu odrážet. Výsledek 8:7 svědčí o celkovém průběhu, kde i s nutnou dávkou štěstí, výborným gólmanským zákrokům a proměněným útočným situacím jsme dokázali vyhrát. Poslední zápas ve třetím koši se nesl v celkové dominanci proti soupeři, který vyrazil na turnaj se 3 plnými lajnami. Výsledek zápasu hovoří a sám za sebe, kde jsme si udělali ze soupeře střelnici a vyhráli 18:0 zcela zaslouženě.

Celkově bych chtěl všem hráčům za turnaje a za postup poděkovat. Především klukům, kteří odjeli druhý turnaj naplno a nic nevypustili. Také mladším žákům, kterých byla v obou turnajích polovina a nezalekli se daleko starších protivníků a tím se zasloužili o svoje první kanadské body.